O nas

Firma RETO działa od 2008 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyposażania sklepów i wdrażaniem nowych technologii. Wyposażamy sieci handlowe, sklepy i inne punkty sprzedaży różnych branż. W naszej pracy kierujemy się zasadami i wartościami, dzięki którym możemy efektywnie współpracować z naszymi klientami i partnerami.

DOBÓR DOSTAWCÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW


Od wielu lat współpracujemy z rzetelnymi i sprawdzonymi dostawcami. Dzięki starannie wyselekcjonowanym produktom jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość.

WSPARCIE SPRZEDAŻOWE I POSPRZEDAŻOWE


Jesteśmy przekonani, o tym, że wsparcie i serwis posprzedażowy stanowią nieodłączną część naszej oferty. Oznacza to, że nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne.


WARTOŚCI

PARTNERSTWO
Partnerstwo w biznesie pojmujemy jako zrozumienie i szacunek dla partnerów, współpracowników i klientów. To zrozumienie i szacunek dla istniejących różnic oraz umiejętność korzystania z tej różnorodności. W naszej pracy kładziemy nacisk na budowanie równości w codziennej pracy. Wierzymy, że takie podejście ma istotne znaczenie dla naszej firmy w procesie zaangażowania i może doprowadzić do kreatywnych rozwiązań, kooperacyjnych relacji, w których wszyscy uczestnicy zgadzają się pracować razem, aby osiągnąć wspólny cel lub podjąć specyficzne zadanie i dzielić ryzyko, odpowiedzialność, zasoby, kompetencje i korzyści.

DOBRE PRAKTYKI BIZNESOWE
Dobre praktyki biznesowe naszej firmy służą wspieraniu naszych kluczowych wartości którymi są: wiedza, współpraca, zaufanie, jednoczesne wspieranie interesów wszystkich zainteresowanych podmiotów oraz dążenie do doskonałości – one wskazują nam, co jest słuszne. Znamy naszych klientów, ich firmy i naszą działalność. Jesteśmy pełni szacunku dla naszych klientów. Ufamy naszym partnerom i szanujemy nawiązane z nimi relacje.

DOŚWIADCZENIE
Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w różnych branżach w zakresie wyposażenia sklepów oraz  nowoczesnych i wydajnych rozwiązań w handlu. Dostarczamy naszym klientom gotowe rozwiązania i produkty ale także specjalizujemy się w kreacji i realizacji rozwiązań dedykowanych różnym branżom. Dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafimy szukać rozwiązań, które mogą spełnić oczekiwania klientów i wymogi rynku.

nasi klienci